HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Türk turizminin lokomotifi olan otel sektörünün, dünyadaki rakiplerinin uzun süredir kullandığı revenue management / gelir yönetimi strateji ve taktiklerinden yararlanmasını sağlayıp, sektörün gelir ve kârlılıklarının arttırıpTürkiye Cumhuriyeti ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamaktır. 

MİSYONUMUZ

Amacımız, hangi büyüklükte ve nerede olursa olsun, her otelin uzman gelir yönetimi desteğinden faydalanıp gelir ve kârlılıklarını arttırmalarını sağlamaktır. 

Oğuz Tunçbilek Kimdir ?

1995 yılında Turizm ve Otelcilik Yönetimi Eğitimini A.B.D'de tamamlayan Oğuz Tunçbilek, 2005 yılına kadar çeşitli operasyonel rollerde çalışıp, operasyonel tecrübe kazanmıştır. 

 

2005 yılında Hilton Londra Olympia otelinde revenue manager pozisyonuna getirilen Oğuz Tunçbilek, otel bazı revenue manager pozisyonuna Londra şehir merkezindeki Melia White House otelinde devam ettirmiştir. 

 

2009 yılında Hilton Otellerinin Birleştirilmiş Gelir Yönetimi merkezine Cluster Revenue Manager olarak giren Oğuz Tunçbilek, 2014 senesinde Direktör pozisyonuna kadar yükselerek, bu süre içinde, kıta avrupası, İngiltere, Ortadoğu ve Afrikada, havaalanı, şehir merkezi, Londra, İstanbul gib birincil destinasyon oteli, ikincil destinasyon, sahil, fuar, golf oteli tiplerinde gelir yönetimi tecrübesi kazanmıştır. 

 

2016-2017 arası Türkiye Üst Sınıf Otelleri Kıdemli Bölge Gelir Müdürlüğü yapan Oğuz Tunçbilek, 2019 yılında, Türkiye otelciliğinde revenue management bilgi ve tecrübe seviyesini arttırmaya katkı sunabilmek için, YieldXpert Otel Gelir Yönetimi Danışmanlığını kurmuş ve otelinin gelirini arttırmak isteyen otel sahiplerine ve otel yöneticilerine uzman gelir yönetimi desteği, danışmanlık, gelir arttırımı odaklı analiz hizmetleri sunmaktadır.

  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page

©2019 by YieldXpert 

M: +90 535 366 0207

Mail: bilgi@yieldxpert.com