top of page

ETKİNLİK KAYIT FORMU

02 Haz Sal

|

Gelir Yönetimi Sohbetleri

Speaking Revenue - COVID Sonrası Revenue Management Stratejileri

Corona krizinin otel sektörüne sunduğu fırsatlar, Corona sonrası için nasıl hazırlanmalıyız ve genel revenue management sohbetleri için sizleri bekliyoruz. Harun ve Oğuz hakkında daha fazla bilgiyi kayıt formunda bulabilirsiniz.

Speaking Revenue - COVID Sonrası Revenue Management Stratejileri
Speaking Revenue - COVID Sonrası Revenue Management Stratejileri

Saat ve Yer

02 Haz 2020 11:00 – 12:00 GMT+3

Gelir Yönetimi Sohbetleri

Etkinlik Hakkında

Harun Dağlı ve Oğuz Tunçbilek'in gerçekleştireceği Otel Gelir Yönetimi sohbetlerine hoşgeldiniz. Amacımız, otel sektörünün, corona virüs sonrası bilinmezliğine biraz ışık tutmak, elimizden geldiğince yol göstermek ve birazda revenue management hakkında sohbet etmektir.

Oğuz Tunçbilek kimdir ?

25 senelik otel sektörü tecrübesi olan Oğuz, kariyerinin son 15 senesinde sadece revenue management disiplini içinde çalışmıştır. Otel, bölge ve merkez ofis tecrübelerini uluslararası oteller zincirinde kazanan Oğuz, 2019 senesinde kurduğu YieldXpert Otel Gelir Yönetimi Danışmanlığı şirketi ile, gelirini arttırmak isteyen otel sahiplerine ve otel yöneticilerine, otel gelir yönetimi desteği, otel gelir yönetimi eğitimi ve otel gelir yönetimi danışmanlığı hizmeti vermektedir. Oğuzun sunduğu hizmetleri www.yieldxpert.com'da görebilirsiniz.

Harun Dağlı kimdir ?

Harun, başta kendisinin de içinden çıktığı turizm endüstrisi olmak üzere kendini geliştirmek isteyen profesyonellerin gizli potansiyellerini keşfetmelerine, geliştirmelerine ve hangi ortamda olursa olsun hikaye anlatma tekniklerini kullanarak etkili konuşmalar yapmasına yardımcı oluyor.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page