top of page

Otel Yönetim Danışmanlığı; bir, iki, üç kadar kolay

01

PERFORMANS GELİŞTİRME

02

YÖNETİM TEMSİLCİLİĞİ

03

EĞİTİM

HİZMETLERİ

PAZAR LİDERİ OLMAK VE KÂRINIZI ARTTIRMAK İSTERMİSİNİZ ?

 

YieldXpert, hem büyük otel markaları hem de kendi markası altında hizmet sunan oteller için entegre çözümler sunan bağımsız bir otel yönetim şirketidir. Lüks, butik, tam hizmet, sınırlı hizmet ve uzun süreli konaklama dahil olmak üzere tüm otel segmentlerinde uzmanlığa sahibiz.

Yaratıcı stratejilerimiz ve uygulamalarımızla, şirketinizin verimliliğini arttırmanıza ve rakiplerinizden daha iyi performans gösterip yerel pazar lideri olmanız için stratejik destek sağlıyoruz.

PERFORMANS GELİŞTİRME

YieldXpert sürekli olarak yeni ve tanınmış markalı otellerin açıldığı rekabetçi bir pazarda, otelinizin güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkarmaya yardımcı olan detaylı değerlendirme ve inceleme çalışmalarıyla hizmetinizdedir.

Yiyecek-içecek, ön büro, toplantı ve ziyafe organizasyonu hizmetleri, finans 

ve gelir yönetimi alanlarında bir otelin karlılığı üzerinde önemli bir etkisi olabilecek endüstri eğilimlerini ve piyasa koşullarını izleyerek, daha fazla 

iyileştirme için uygun zamanı belirler, nasıl ve ne şekilde yapılacağı ile ilgili yol haritaları çıkarmanıza yardımcı olur.

Mevcut eğitim ve geliştirme programları için lütfen iş ortağımız Hospitality Code’ un “Operasyonel Destek” sayfasını ziyaret edin.

YÖNETİM TEMSİLCİLİĞİ

Franchise sözleşmesi yapılırken veya üçüncü taraf işletmeci şirket varsa; yatırımınızın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmak ve mülkünüzün değerini artırmak için anlaşmalar düzenlemenize, performanslarını sizin adınıza düzenli “Yönetim Temsilciliği ve Gözetim” hizmetleri sunuyoruz.

Otel işletmesinin yönetimine aktif olarak katılmamız sayesinde işletme performansının artmasına, daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olmamız yanında, gerçekçi bütçe hazırlanmasına yardımcı olur, mülk kârını ve değerini artırmak için sermaye harcamalarını optimize ederiz.

EĞİTİM HİZMETLERİ

YieldXpert sadece otelinizin performansını analiz etmekle kalmaz, aynı zamanda  iyileştirmeye ihtiyacınız olan alanlar hakkında kapsamlı raporlar sunar.

Otelinize özgü işletme prosedürlerinin düzenlenmesi, strateji oluşturma ve personel eğitim konularında hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için lütfen "Eğitim Çözümleri" veya "Otel Eğitim Programları" sayfalarımızı ziyaret edin.

bottom of page