top of page

GELİR YÖNETİMİ EĞİTİM MODÜLLERİ

Her başarının arkasında mutlaka eğitim vardır. Eğitim olmadan elde edilmiş başarı, sürekliliği olmayan başarıdır.

 

YieldXpert Otel Gelir Yönetimi Eğitim modülleri, her pazardaki, her büyüklükteki otel ekipleri için dizayn edilmiştir. Eğitim modülerimizden her seviyedeki ekipler faydalanıp, otelleri için daha proaktif gelir arttırma stratejileri geliştirebilirler. Öğrendikleri strateji geliştirme uygulamaları ile, rakiplerinin devamlı bir adım önünde olacaklar ve ulaştıkları başarı, yeni hedeflere götürmek ulaşmak için onları motive edecektir.

 

Otel Gelir Yönetimi Eğitimi modüllerimiz sadece ekipler için değil, otel gelir yönetimine ilgi duyan otel sahipleri ve otel yöneticileri için de uygun olup, dinleyiciye ve bilgi seviyelerine özel modüllerde geliştirebiliriz. Otel Gelir Yönetimi Eğitim modüllerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve ekibinizin eğitim modüllerimizden faydalanmasını istiyorsanız BİZE ULAŞIN !

Sayfamızın sonunda, size ve ekibinize fayda sağlayacağını umduğumuz,  partnerlerimizin sunduğu eğitim hizmetlerinide bulabilirsiniz

 

TEMEL OTEL GELİR YÖNETİMİ EĞİTİM MODÜLÜ

Temel otel gelir yönetimi eğitim modülü, bugüne kadar otel gelir yönetimi (Hotel Revenue Management) hakkında hiç bir eğitim almamış, otel gelir yönetimi hakkında hiç bir bilgisi olmayan, fakat öğrenmeye çok açık olan ekipler için ideal bir modüldür. Temel otel gelir yönetimi eğitimi modülünü tamamlayan ekipler, otellerde gelir yönetiminin ne olduğunu, neden gerektiğini, otel gelir yönetimi performans göstergeleri ile performans istatistiklerinin neden gerektiğini, fiyat ve segmentasyon ilişkisi ile beraber öğrenmiş olacaklardır. Çağımızın gerçeği ve otel gelir kanallarının en önemlisi olan online mecralarda (OTA ve otel websitesi) ve sosyal medyada, otellerin, gelir arttırımını desteklemek için neler yapması gerektiği genel anlamda çok detaya girmeden işlenecektir.

 

GELİŞMİŞ OTEL GELİR YÖNETİMİ EĞİTİM MODÜLÜ

Gelişmiş otel gelir yönetimi eğitim modülü, otel gelir yönetimi almamış fakat otel gelir yönetimi hakkında biraz bilgisi olan, yeni otel gelir yönetimi stratejileri ve taktikleri öğrenmeye açık ekipler için ideal bir modüldür. Bu modül daha çok otel gelir yönetimi stratejisi ve analizi konuları üstüne yoğunlaşır. Modülü tamamlayan ekipler, otelleri için hangi gelir yönetimi analizlerini ne zaman yapmaları gerektiğini, çıkan sonuçları yorumlamasını gelir yönetimi stratejisi (fiyatlama, oda tipi vs. ) geliştirme yeteneklerini bir üst seviyeye çıkarırlar.  

 

 

İLERİ OTEL GELİR YÖNETİMİ EĞİTİM MODÜLÜ

İleri otel gelir yönetimi eğitim modülü, otel gelirleri yönetimi stratejilerine hakim fakat daha ince detay üzerinde durmak isteyen ve ekiplerini yönlendirmek isteyen otel yöneticileri ve otel sahipleri için idealdir.   OTA yönetimi, ek gelir kaynakları, hassas forecast yapmanın incelikleri ve neden gerektiği, operasyonel ekiplerin otel gelir yönetimine entegre edilmesi ve yapılan tüm stratejileri ve operasyonel departmanların yapması gerekenleri takibi için stratejik toplantıların ne zaman yapılması gerektiğini öğrenirler.

ONLİNE SATIŞINA HAZIRLIK VE ONLİNE OTEL SATIŞ STRATEJİSİ

Online satışa hazırlık ve strateji eğitimimiz iki modülden oluşmaktadır. İlk modülümüzde, otellerin online satışa başlamadan önce yapmaları gereken hazırlıkları ve dikkat etmeleri gereken önemli konuların eğitimini veriyoruz. İkinci modülde ise, ekiplerin ellerindeki teknoloji ve online'da sundukları içeriğin stratejik yönetimi üzerinde durduk. Her iki modülü tamamlayan otel ekipleri, otellerinin online platformlarda olması gereken içeriklerin olup olmadığını tespit edip, otel satış stratejisi geliştirebileceklerdir. 

OTEL İŞLETMELERİNDE BÜTÇE HAZIRLAMA

Her işletme gibi, büyük-küçük, her otelin bir hedefi olmalıdır. Bu hedef, bütçe ile belirlenir. Modülümüz sadece gelir bütçesini içermektedir. Bütçe eğitim modülümüzde, neden bütçe yapıldığından başlayarak, farklı bütçe hazırlama yolları ve dikkat edilmesi gereken hususlar üzerinde durduk. Eğitim tamamlanınca, gerçekçi bütçe yapımı hakkında bilmeniz gereken temel bilgilere sahip olacaksınız. 

PARTNERLERİMİZİN SUNDUĞU EĞİTİMLER MODÜLLERİ

Speak2Impress 

www.speak2impress.com 

 

Speak2Impress, potansiyelinizi geliştirmeye adanmış bir şirkettir. Hizmetimizin merkezindeki fikir; hikaye anlatma, gerçeklerimizi zorlayıcı bir hikaye ile hayata geçirmemize yardımcı olur, insanların bizim hakkımızdaki algılarını değiştirir ve sonuçta bize karşı davranışlarını değiştirir

Speak2Impress Logo.png
bottom of page